735 594 095

Katowice

ul. Rymera 5 lokal 5

 

 

Oferta programowa Gabinetu obejmuje:

  • psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży,
  • psychoterapię par
W Gabinecie prowadzona jest terapia uzależnień ( alkoholizmu, od leków, od hazardu, skuteczne i szybkie odzwyczajanie od palenia papierosów i inne.) , nerwic, lęków, fobii, radzenia sobie ze stresem, zaburzeń seksualnych, zaburzeń odżywiania, bezsenności, problemów psychosomatycznych.

UZALEŻNIENIA

Zapraszamy na terapię osoby uzależnione i współuzależnione. Wykorzystując w terapii hipnozę popartą wysokimi umiejętnościami i doświadczeniem terapeuty Sławomir Gutkowskiego. Pomożemy uporać się z każdym uzależnieniem. Hipnoterapia jest niezwykle skuteczną metodą zwłaszcza w leczeniu uzależnień ale warunkiem tej skuteczności jest duże zmotywowanie pacjenta do zmiany. W celu dokładniejszego zapoznania się z indywidualnym planem terapii, zapraszamy na konsultację.

 

REGRESJE HIPNOTYCZNE

W naszym ośrodku od wielu lat sesje regresji hipnotycznych prowadzi Sławomir Gutkowski, Jeśli masz problem z przypomnieniem sobie jakiejś ważnej rzeczy, którą zapomniałeś, to zgłoś się do nas. W hipnozie będziesz mógł sobie przypomnieć pewne treści nawet z przed kilku lat.

Więcej informacji o działalności ośrodka na stronie: www.hipnoza.pl